Astroloji > Tüm Burçlar > Yengeç Burcu

Yengeç burcu erkeklerin nasıl bir karakter yapısı vardır?


Kadınları iyi anlayan, sevmesini bilen Yengeç erkekleri kimi zaman nitelikten ziyade niceliğe, yani ruh güzelliği yerine fiziksel güzelliğe kapılabilir.

 

İyi bir hayal gücü olan Yengeç erkeği bolca hayal kırıklığı yaşayabilir. Ancak sezgileri güçlü olan Yengeçler kendilerinden ne istendiğini hissedip ona göre davranarak arzu ettikleri ilgiye kavuşabilir.

 

Videoyu izleyin: Yengeç burcu erkeğinin anlaşabildiği burçlar hangileridir?

 

Aile bağları güçlü olan Yengeç erkekleri, aynı zamanda evlerine de düşkündür. İçine kapanık ve duygularının esiri olmadığı sürece sevimli, konuşkan ve neşeli olan Yengeçler bulundukları ortama çabuk uyum sağlar, gevezelik etmekten hoşlanırlar.

 

Çalışkan ve faal olan Yengeç erkekleri, biraz aceleci ve telaşlı hareket ederler. Bu nedenle dikkatsizlikleri ile anılırlar.

 

Kendileri gibi Su grubundan olan Akrep ve Balık burçları ile kolaylıkla anlaşan Yengeçler, sadık erkeklerdir ancak eleştirildikleri zaman hırçınlaşır, saldırgan tavırlar alabilirler.

 

Kendilerine çok fazla güvenmeyen Yengeçler, kazanacaklarına emin olduğu zaman cesaretini toplayıp harekete geçmekten çekinmez. Hatta iyi bildikleri bir konuda liderlik etmekten korkmaz, bir başlangıca öncülük edebilirler.

 

Videoyu izleyin: Yengeç burcu erkeğinin cinselliğe bakışı nasıldır?

 

Başkalarını eleştirmekten hoşlansa da eleştirilmekten zerre hoşlanmayan Yengeç erkekleri, düşüncesizce ettikleri sözlerle çevrelerini de kırabilir. Aslında bu onların çabuk incinen ve kırılgan yapısından kaynaklanır.


Yengeç erkeklerinin iş hayatı

 

İyi bir bellekleri vardır. Bu sayede olayları tarihleri ile kolayca anımsayabilirler. Rahat, konforlu ve sakin ortamlarda çalışmayı severler.


Videoyu izleyin: Yengeç burcu erkeği hangi mesleklerde başarılı olabilir?

 

İnce ruhları onları güzel sanatlar ve müzik gibi alanlara itebilir, oyunculuk gibi taklit yeteneği gerektiren mesleklerde başarılı olabilirler.

 

Tıpkı Yengeç kadınları gibi koruma, muhafaza etme ve biriktirme konusunda becerikli olan Yengeç erkekleri ekonomi, bankacılık, muhasebe gibi hesap kitap işlerinde başarılı olabilir. Parayı idare etme ve çoğaltma onların işidir.

Videoları izleyin: Yengeç Burcu ve Aşk