Astroloji > Tüm Burçlar > Yay Burcu

Yay kadınlarının nasıl bir karakteri vardır?


Özgürlüğüne düşkün, uçarı Yay kadınını elde tutmak oldukça zordur. Ateş elementinin en son burcu değişken Yaylardaki bilgi edinmeye ve maceraya olan merak, yenilik arayışı temel karakteristik özellikleri olarak sıralanabilir.


Videoyu izleyin: Yay burcu kadınının özellikleri nelerdir?

 

Bu kadar özgürlüğüne düşkün olması, ele avuca sığmaması Yayları aşk için en çekici ve ilginç burçlardan biri yapar. Hem kadınındaki hem de erkeğindeki espri yeteneği karşı cins için her zaman ilgi çekici olur.


Videoyu izleyin: Yay burcu kadınının anlaşabildiği burçlar hangileridir?

 

Ondaki heyecan, ihtiras ve özgür ruh bir yere bağlanıp kalmasını engeller. Yay, aşkı bir macera veya mücadele gibi algılayabilir. Eğer birinden ilk seferde etkilenmezse ilişkiye devam etmeye çalışmaz.

 

Yaylar için yenilen yemekten, yapılan şeyden çok kişinin ne anlattığı önemlidir. Bu, pek çok konuya derinden ilgi duyan Yay burcu kadınının karşısındaki erkeğin de anlattığı şeylerin gerçekten onun ilgisini çekebilecek güzel detaylarla süslenmiş olması gerekir.


Videoyu izleyin: Yay burcu kadınının aşk hayatı nasıldır?

 

Kendi gibi Ateş grubu olan Koç ve Aslan burçları ile anlaşabilen Yaylar için ideal eş ise

İkizler erkeği olabilir. Ancak bu birliktelik bir ömür boyu süren bir savaş anlamına da gelebilir çünkü İkizler de hava grubunun en baskın karakteri olarak Yay burcu kadınının yönetimi altına girmemek için uzun süre direnecektir.


İş hayatı

 

Yay kadını genellikle ofis dışında olmaktan hoşlanır bu nedenle hem çalışıp hem de seyahat edebileceği meslekler onun için idealdir.


Videoyu izleyin: Yay burcu kadını hangi mesleklerde başarılı olabilir?

 

Onun için rutin görevler ve ofis işleri sıkıcıdır. Özellikle organizasyon konularında başarılı olan Yayları bu işlerde görevlendirmek başarıyı garantilemek anlamına gelir.

 

Her cins ve sosyokültürel yapısı farklı insanla kolayca iletişim kurabilen Yaylar için nerede çalıştığının önemi yoktur. Önemli olan sıra sıra masaların bulunduğu bir ofis yerine dışarıda, sahada yer alabilmektir.


Videoları izleyin: Yay Burcu ve Yükselenleri