İlişkiler > Evlilik Rehberi

UZMANTV Evlilik Rehberi kategorisinde neler bulabilirim?


UZMANTV merak ettiğiniz tüm konulardaki sorularınıza uzmanların görüntülü olarak yanıt verdiği bir platform.

 

UZMANTV Evlilik Rehberi kategorisi aradığı aşkı bulmak, evlilik hakkında bilgi sahibi olmak, ilişkisinde yaşadığı sorunları büyümeden çözmek ve mutlu bir aile kurmak isteyenlere yol gösteren konulardan oluşuyor.

 

Eş bulmak için burç uyumlarının önemli olduğunu düşünüyorsanız astrologlarımız sevdiğiniz kişi ile ne kadar uyumlu bir aşk yaşayacağınız konusunda sizi aydınlatıyor.

 

Eğer merak ettiğiniz düğün organizasyonu ise, gelinlik seçimi, damatlık seçimi, alyans seçimi, tek taş alırken bilmeniz gerekenler, düğün fotoğrafı nasıl çekilir, balayında nereye gidilir, evlilik başvurusu nasıl yapılır, evlilik başvurusu için hangi belgeler gerekir gibi konularımız ilginizi çekecektir.

 

Mehmet Coşkundeniz EVLENİLECEK ERKEKLER programıyla aklınıza takılan sorulara yanıt veriyor.

 

Düğün günü sıkıntı yaşamamak için gelin makyajı ve gelinbaşı modelleri de izlemeniz gereken konular arasında.

 

Yeni bir ev kuruyorsanız, uzmanlarımızdan ev nasıl döşenir, mobilya nasıl seçilir, beyaz eşya nasıl seçilir, salon, yatak odası, banyo, mutfak nasıl yerleştirilir konularında öneriler alabilirsiniz.

 

Mutlu evlilik sırları da yine Evlilik Rehberi kategorisinde yer alıyor.

 

Aşk Doktoru Mehmet Coşkundeniz’in yanı sıra Uzman Psikolog Fatma Torun Reid, Terapist Ebru Tuay Üzümcü ve birçok değerli uzman evliliğe hazır mısınız sorusunu, sevgilinizle, nişanlınızla, karı-kocanızla yaşadığınız problemleri ve gelin-kaynana ilişkilerini masaya yatırıyor, çözüm önerileri sunuyor.