Ev & Dekorasyon > Ev İşleri

UZMANTV Ev İşleri kategorisinde neler bulabilirim?


UZMANTV merak ettiğiniz tüm konulardaki sorularınıza uzmanların görüntülü olarak yanıt verdiği bir platform.

 

Ev kadınlarına yardımcı olmak için oluşturduğumuz Ev İşleri kategorisinde evinizi güzelleştirmek, basit tamiratları yapmak, bahçe ve çiçek bakımı hakkında bilgi sahibi olmak için püf noktalarına ulaşabilirsiniz.

 

Evde tasarruf için yapmanız gerekenleri de yine bu kategorimizde detaylı şekilde açıklıyoruz. Usta çağırmadan önce kendiniz yapabileceğiniz tamirat ve tadilatlar için rehber niteliğindeki konularımız ile buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima gibi cihazlardaki problemleri nasıl kontrol edeceğinizi, elektrik ve su tesisatındaki arızaları nasıl gidereceğinizi gösteriyoruz.

 

Duvar nasıl boyanır, seramik nasıl döşenir, ısı yalıtımı, su yalıtımı nasıl yapılır, parke nasıl döşenir, çelik kapı nasıl seçilir gibi her hamarat erkeğin ilgisini çeken konular da göstererek anlatan ustalarımız sayesinde artık kolayca halledilen meseleler olacak.

 

Saksı bitkileri, kaktüs, menekşe ve orkide gibi evde bakılan çiçeklerin yanı sıra sardunya gibi dışarıda yetişen çiçeklerin de bakım ipuçları UZMANTV’de yer alıyor.

 

Aynı zamanda evde domates yetiştirmek, bahçede biber yetiştirmek isteyenler için, ağaç nasıl dikilir, fidan bakımı nasıl yapılır, çam, söğüt, kavak, çınar ve meşeden hangisi bahçe için uygundur öğrenmek isteyenlerin de başvuru kaynağı oluyoruz.