Astroloji > Tüm Burçlar > Terazi Burcu

Terazi burcu erkeği hangi özelliklere sahiptir?


Cazibeli, yakışıklı Terazi erkeklerinin daima peşinde koşan bir kadın vardır. İçlerindeki şeytantüyü, davranışları ters olsa bile çevresindekilerin onları hemen affetmesini sağlar.


Videoyu izleyin: Terazi burcu erkeğinin özellikleri nelerdir?

 

Terazi burcu erkekler kendilerini fiziksel açıdan fazla yoracak aktivitelerden hoşlanmazlar. Bu, bazısında tembelliğe varabilir. Aşırı lükse ve rahatlığa düşkün olmaları onları tembelliğe daha da fazla itebilir.

 

Para ve maddeye bağımlılıkları yoktur. Bu, kimi zaman onları müsrifliğe itebilir. Gelecek endişelerinin olmaması onları eli açık kılar.


Terazi erkeği ve aşk

 

İkizler ve Kova burcu ile iyi anlaşan Terazi burcu evlilik ilişkisinde en çok Koç burcu kadını ile mutlu olabilir. Onun bir ilişkide aradığı tek şey cinsellik değil, mükemmel dostluktur.

 

Uyumlu ve dengeli bir yaşam arayışındaki Terazi erkeği, aşk ilişkisi yaşayacağı kadında güzellik ve zarafet arar. Entelektüel ve duyarlı kadınlardan hoşlanır.


Videoyu izleyin: Terazi burcu erkeğinin anlaşabildiği burçlar hangileridir?

 

Terazi erkekleri aşk ile arkadaşlığı birbirine karıştırabilir. Onun ağına düşen kadın ise kolay kolay kurtulamaz çünkü Terazilerin doğuştan bir ikna kabiliyetleri vardır. Romantik aşk Terazi burcu ile icat olmuş gibidir. İstediği herhangi birini işin içine hile karıştırmak zorunda kalsa bile mutlaka elde eder.

 

En büyük korkusu ilişkisinin monotonlaşması olan Terazi erkekleri, çabuk aşık olur, çabuk bıkar. Eğer gerçek aşkı bulamazsa çapkınlık ve çılgınlık yapmaya devam eder.

 

İnce ruhlu Terazi erkeği aşk hayatında beceriklidir. Kendi gibi duygusal ve duyarlı kişilerle birlikte olmak ister.

 
Videoları İzleyin: Terazi Burcu ve Aşk