Astroloji > Tüm Burçlar

Su grubu burçları için cinselliğin önemi nedir?


Su grubu burçları hassasiyetleriyle tanınır. Her şeyi çok derinden yaşamayı ve hissetmeyi severler. Duygulu ve tutkulu aşıklardır. Sınırlandırılmayı sevmezler.

Romantizme önem verir, cinsel yaşamlarında da romantik birlikteliklerden hoşlanırlar. Onlar için ritüel şeklinde yaşanan duygusal anlar, alınacak toplam doyumdan daha önemlidir. Cinselliğe bakış açıları sonuca değil sürece odaklıdır.

Yengeç: Duygusallıklarıyla tanınan Yengeçler dolaysızdır. İsteklerini doğrudan ifade etmeyi severler. Fakat bu noktada romantizme önem verirler. Erotik dokunuşları severler. Hassas noktaları sırtlarıdır. Bu anlamda onlara sarılıp uyumak bile Yengeçler için büyük keyiftir.


Akrep: Cinselliğin burcudur. Tutkuyu ve kıskanmayı seven Akrepler cinsellikte de sahiplenicidir. İlişkiyi kendi kontrollerinde tutmaktan hoşlanırlar. Ritimli ve duygusal ama ateşli bir birliktelik Akrepleri tatmin etmek için yeterli olacaktır. Duygularını yoğun yaşamayı severler. Fanteziler onlar için son derece önemlidir.


Balık: Duygusallıklarıyla ünlü Balıklar cinsel yaşamlarında romantizmin yanında görselliğe önem verirler. Seksi ritüel şeklinde yaşamayı severler ve loş ışıklar, hoş kokular, romantik müzikler ve seksi iç çamaşırları Balıklar için son derece önemlidir. Aromatik kokularla doldurulmuş, çevresi mumlarla donatılmış bir küvet Balıkları baştan çıkaracaktır.