İlişkiler > Aşk

Sevgililer Günü'nde İzlenebilecek Filmler


Sevgililer Günü için henüz plan yapmadıysanız size bir önerimiz var! Evde başbaşa film izlemeye ne dersiniz? Eğer doğru filmi seçerseniz, Sevgililer Günü’nün ruhuna uygun olarak romantizmin doruklarına çıkacağınızı garanti ederiz.
 

Uzmanından öğrenin: Sevgililer Günü’nde neler yapabiliriz?

İşte dünyanın en romantik filmlerinden birkaç öneri!


Aşk Hikayesi: Ali MacGraw ve Ryan O’Neal’ın başrollerini paylaştığı 1970 yapımı Love Story gösterime girdiği tüm ülkelerde izlenme rekorları kırmış kült bir filmdir. Kendisinden sonra çekilen çoğu aşk filmine ilham kaynağı olan Love Story, gerek konusu gerekse müziğiyle uzun süre hafızanızdan silinmeyecek!


Titanik: Leonardo Di Caprio ve Kate Winslet’ın başrollerini paylaştığı Titanic sinema tarihinin en görkemli aşk filmlerinden biri dersek sanırız abartmış olmayız! Kült haline gelen bu filmi hala izlemediyseniz işte size fırsat!


Sil Baştan: Jim Carrey ve Kate Winslet’ın başrollerini paylaştığı Eternal Sunshine of Spotless Mind sevgilinizle izleyebileceğiniz en romantik filmler listesinde başı çekebilecek kadar güçlü ve etkileyici bir kurguya sahip!
 

Cesaretin Var mı Aşka?: Marion Cottillard ve Guillaume Canet’in başrollerini paylaştığını Jeux D'enfants bildiğiniz romantik filmlere hiç mi hiç benzemiyor! Aşk, bağlılık ve cesaret ekseninde dönen film kuşkusuz sevgilinizle birlikte izleyebileceğiniz en etkileyici filmlerden biri.


Başka Dilde Aşk: Mert Fırat ve Saadet Işıl Aksoy’un başrollerini paylaşttığı film, aşkın hiçbir “engel” tanımayacağını büyüleyici bir biçimde anlatıyor. Kimi zaman acıtan kimi zaman umutlandıran hikaye ve karakterler, sevgilinizle geçireceğiniz bu geceyi daha da anlamlı kılacak!


İzleyerek öğrenin: Sevgililer Günü için evde ne tür sürprizler hazırlayabiliriz?