Astroloji > Tüm Burçlar > Oğlak Burcu

Oğlak burcu bebeklerin anne-babaları ile ilişkileri nasıldır?


Burçlar doğuştan gelen bazı kişilik özelliklerinde belirleyici rol oynadığı için bebeğinizin burcu onunla nasıl ilişki kuracağınız konusunda da size birtakım ipuçları verir. Eğer bebeğiniz oğlak burcu ise hangi tarih aralığında doğduğuna bakarak kişilik özellikleriyle ilgili bilgi edinebilirsiniz.
 

İzleyerek öğrenin: Oğlak burcu çocukları hangi özelliklere sahiptir?


22 Aralık-31 Aralık tarihleri arasında doğan bebekler:

Bu tarihler arasında doğan bebekler disiplinli, düzenli, çalışkan, uyumlu ve başarılı bir yapıya sahiptir. Oğlak burcunun en belirgin özelliği olan inatçılık bebeğinizle aranızdaki ilişkiyi zorlayabilir. Ona karşı sabırlı ve sakin bir tutum sergileyin. Israrcı davranışlardan uzak durun.

01 Ocak-10 Ocak tarihleri arasında doğan bebekler:

Oğlak burcunun inatçılığı bu dönemde o kadar da baskın değildir. Bu tarihler arasında doğanlar sevecen, neşeli ve uyumlu bir yapıya sahip olacaklardır. Ona karşı sevgi ve şefkatle yaklaştığınız sürece sözünüzü dinleyecektir.

11 Ocak-20 Ocak tarihleri arasında doğan bebekler:

Bu dönemde doğanlar inatçı, akıllı ve olgun bir yapıya sahiptir. Henüz küçük yaşta kendilerine hedefler belirlemeye başlarla ve bu hedeflere ulaşmak için olgunlukla çalışırlar. Eğer bebeğiniz bu tarihler arasında doğduysa onunla inatlaşmamaya ve istediklerinizi zorla yaptırmamaya çalışın.
 

İzleyerek öğrenin: Burçlar çocuklarda ve yetişkinlerde farklılık gösterir mi?