Astroloji > Tüm Burçlar > Kova Burcu

Kova burcu bebeklerin anne-babaları ile ilişkileri nasıldır?


Bebeğinizin doğum tarihi ve burcu karakterinin belirgin özellikleri konusunda ipuçları verir. Eğer bebeğiniz kova burcu ise hangi tarih aralığında doğduğuna bakarak kişilik özellikleriyle ilgili bilgi edinebilirsiniz.

 

İzleyerek öğrenin: Kova burcu çocuğunun özellikleri nelerdir?

21 Ocak-30 Ocak tarihleri arasında doğan bebekler:

Bu tarihler arasında doğan bebeklerin en önemli özellikleri, zekaları ve mücadeleci bir ruha sahip olmalarıdır. Özgürlüğüne düşkündür ve kendisine müdahale edilmesine asla tahammül edemez. Son derece yaratıcı ve kuvvetli bir zekaya sahip olan bu çocukla ilişkilerinizi dengede tutmak istiyorsanız onun değişken ve yerinde duramaz hallerine karşı anlayışlı olun. Kararlarını destekleyin ve onu kesinlikle sınırlandırmaya çalışmayın.

31 Ocak-8 Şubat tarihleri arasında doğan bebekler:

Bu dönemde doğanları tarif edecek tek bir söz vardır: Zeka! İnanılmaz bir zekaya sahip olan bu küçük dahiye karşı dikkatli olun. Baskıya ve özgürlüğünün kısıtlanmasına asla gelemez. Eğer onu yönlendirmeye çalışırsanız kuvvetli zekasına rağmen başarısız olacaktır.

9 Şubat-18 Şubat tarihleri arasında doğan bebekler:

Kova burcunun ilk iki dönemine kıyasla bu tarihler arasında doğanlar daha sakin ve uyumlu bir yapıya sahiptir. Kova burcunun en kuvvetli özelliği zeka tabii ki bu dönemde doğanların da en belirgin yönleridir. Ayrıca bu dönemde doğanlar sevilmekten ve sevgisini göstermekten hoşlanırlar. Eğer onunla sağlıklı bir ilişki kurmak istiyorsanız onu şımartmaktan kaçınmayın ve özgürlüğünü asla kısıtlamayın.
 

İzleyerek öğrenin: Burçlar çocuklarda ve yetişkinlerde farklılık gösterir mi?