Teknoloji > İnternet

istanbul.net'te profil gizliliği ve güvenliği nasıl sağlanır?


İstanbul.net’te profil gizliliği ve profil güvenliğini sağlamak tamamen üyenin kendi sorumluluğunda.

İstanbul.net operasyon ekibimiz üyelerimizin bilgi gizliliği konusunda ne kadar hassas ise, sizlerin de rumuz, şifre vb. her türlü özel bilgiyi diğer üyelerle paylaşmamak konusunda o kadar hassas olmanız gerekiyor. Tabii bir de sizin adınıza başkalarının işlem yapmasını önlemek adına, çevrenizle paylaşmamanızı tavsiye ediyoruz.

Profil güvenliği ve gizliliğini sağlamak için öncelikle ortak kullanılan bilgisayarlarda otomatik giriş uygulamasını aktif hale getirmemelisiniz. Bu uygulama bütün

ücretsiz arkadaşlık siteleri için geçerlidir.


Bununla birlikte siteden ayrılmak için kullandığınız İnternet Explorer veya Firefox benzeri tarayıcınızı kapatmanız yetmez.  Siteden “Sistem Dışına” linkini kullanarak çıkış işlemini gerçekleştirmeniz gerekir. Bu işlemden sonra güvenle tarayıcınızı kapatabilirsiniz.

 

UZMANTV Rehber'den öğrenmek için tıklayın: Türkiye'nin ilk şehre özel arkadaşlık sitesi hakkında merak ettikleriniz?

 

İstanbul.net’te profil bilgileri 3. şahıslarla asla paylaşılmamaktadır. Buna ek olarak, profilinize eklemiş olduğunuz fotoğraflar da site üzerinden kopyalanamaz.

Tabii son olarak şunu da mutlaka belirtmemiz gerekir. istanbul.net çalışanları da üyelerin kişisel bilgilerini koruma açısından son derece hassaslar.