Teknoloji > Cep Telefonları

iPhone'larda en çok tercih edilen TV ve film izleme uygulamaları nelerdir?


iPhone veya iPad’iniz herkeste olduğu gibi sizin de multimedya dünyanızı mı oluşturuyor? iPhone veya iPad’inizden televizyon ve film izlemeye bayılıyorsanız, en çok tercih edilen uygulamalar ile bu deneyimlerinizi bir sonraki aşamaya taşıyabilirsiniz!
 

UZMANTV'den öğrenmek için tıklayın: iPhone uygulamalarının sırasını nasıl değiştirirsiniz?

AVPlayer HD: IOS’un kabul etmediği formatlardaki videoları cihazınızda rahatlıkla yürüten bu uygulama ile HD çözünürlükteki filmleri sizi şaşırtacak bir hızda açıp sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz.

Tvyo: Bu uygulama ile kaçırdığınız TV dizilerini ve programlarını ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Sistemde bulunan dizilerden istediğinizi izleyebilir, durdurabilir ve daha sonra istediğiniz yerden devam edebilirsiniz. Uygulama içerisinde sadece yerli diziler değil, bazı yabancı diziler de bulunmaktadır. Ayrıca belli televizyon kanallarının canlı yayınlarını izlemek de mümkün.

IMDB: Dünyanın en büyük sinema sitesinin bu güzel uyulaması ile orijinal sitede yaptığınız her şeyi telefonunuzdan da yapabilirsiniz. Üye girişi yapıp filmlere not verebilir, vizyona girecek gişe rekortmeni filmlerin fragmanlarını izleyebilirsiniz.

TuneIn Radio: Bu uygulama ile internet bağlantısı üzerinden dünyanın tüm radyolarına ulaşabilirsiniz. Yüksek ses kalitesi ile binlerce radyo arasından dilediğiniz müzik türünü seçip anında dinleyebilirsiniz.
 

Uzmanından öğrenin: iPhone 5 ile neler yapabiliriz?