Teknoloji > Cep Telefonları

iPhone'larda en çok tercih edilen not defteri uygulamaları nelerdir?


Acilen bir toplantıya girmeniz gerekiyor ve not defterinizi masanızda unuttunuz. Aklınıza karşılaştığınız bir durum hakkında söylenecek cümleler geliyor fakat kalem kağıt ararken aklınıza geleni utunuyorsunuz. iPhone’nunuz veya iPad’iniz ile bu ufak ama can sıkan sorunlar bildiğiniz üzere tarih oldu. Peki bu sorunlar için IOS’un size sunduğu çözümlerden bir adım öteye  geçebileceğinizi söylesek... İşte iPhone ve iPad’lerde en çok tercih edilen not defteri uygulamalarından birkaç örnek:
 

İzleyerek öğrenin: iPhone nasıl bir cep telefonudur?

Evernote: Bir evrak çantası gibi kullanabileceğiniz bu uygulama ile not alabilir, aldığınız notları herhangi bir bilgisayarda web sitesi üzerinden açabilirsiniz. Notlarınızı gruplandırabilir, dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz.

Noteshelf: iPhone veya iPad’inizde klayve üzerinden not almak size yorucu mu geliyor? Noteshelf uygulaması sayesinde el yazınız ile not tutabilirsiniz. Üstelik farklı kalem ve kağıt çeşitleri arasından istediğinizi seçip not almayı keyifli bir hale getirebilirsiniz.

Day One: Hala günlük mü tutuyorsunuz? Peki günlüğünüzün başkaları tarafından okunmasından korkuyor musunuz? Ya da günlüğünüzün sayfaları bittiğinde yeni bir günlüğe başlamak zor mu geliyor. Day One ile bu sorunları unutun. Bitmek bilmeyen sayfaları ve şifreli koruması ile günlüğünüzü her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz.

 

 

İzleyerek öğrenin: iPhone ile yolunuzu nasıl bulursunuz?