Teknoloji

iPhone ve iPad'lerde en çok tercih edilen strateji oyunları nelerdir?


iPhone veya iPad’inizde düşünerek vakit geçirebileceğiniz strateji oyunları oynamayı seviyorsanız işte size en çok tercih edilen oyunlardan bazıları! Kuralları birkaç dakikada kolayca anlaşılabilen bu oyunların kısa sürede tutkunu olacaksınız, hatta bir süre sonra telefonunuzu veya tabletinizi açtığınızda parmaklarınız ilk olarak bu oyunlara yönelecek...

Uzmanından öğrenmek için tıklayın: iPhone 5 ile neler yapabiliriz?


Ant Raid: Ant Raid bir kule savunması oyununu andırsa da sevimli karıncalarınızın dev sineklere ve salyangozlara karşı amansız mücadelesi sizi dakikalarca kendine bağlayacak. Bu oyun sevimli tasarımı ile göz zevkine de hitap ediyor.

Plague Inc. : Dünya üzerine en ölümcül virusleri yaymak, dünyanın hastalıktan kırılışını izlemek... Bunlar kulağa biraz psikopatça gelebilir ama Plauge Inc. size dünya nüfusunu yok edecek hastalıklar, virusler yayma fırsatı tanıyor. İçinizdeki şeytanı ortaya çıkarın, antibiyotiklere, tedavilere karşı virüsünüzü geliştirin ve dünyanın yok oluşunu izleyin!

Anamaly Warzone:
Kule savunması oyunlarından sıkıldıysanız bir de tersini deneyin. Konvoyunuzu uzaylıların elinde olan ve ölümcül silahları ile kuşatılmış topraklardan geçirmeye çalışın. Heyecanlı ve gergin saatler sizi bekliyor!

Plants vs Zombies HD: Zombilerin kol gezdiği bir dünyada, bahçenizden evinize girip beyninizi yemek isteyen zombileri nasıl durduracaksınız? Tabii ki yabani bitkileriniz ile! Bitkilerinizin zombileri teker teker yere indirişini izleyin ama güçlü zombilere karşı önleminizi önceden almayı unutmayın.
 

İzleyerek öğrenin: Unreal Tournament ne oyunu?