Astroloji > Tüm Burçlar > İkizler Burcu

İkizler burcu kadınının özellikleri nelerdir?


Bir İkizler burcu kadınında farklı özellikleri bir arada bulmak mümkün. Ancak onları sınıflandırmak biraz zor. Her İkizler kadını kendi başına çok özel ve birbirinden farklıdır. Bu nedenle onları kategorilere ayırmamak gerekir.

İlişkiler

Yeterli olgunluğa erişinceye kadar gönül ilişkileri onlar için bir oyundan farksızdır. Hatta biraz maymun iştahlı ve dengesiz bile sayılabilirler.

Ona sorarsanız tavırları çok tutarlıdır ancak bu karşısındakinin tökezlemesine engel olamaz.

Bir erkekte onu cezbeden şeyler küçük detaylardır. Yürüyüşünüz, sesiniz onun etkilemek için yeterli gibi görünse de zaman geçtikçe bu sarhoşluk halinin etkisi geçer ve saçınızın telinden çorabınızın desenine kadar sizi eleştirebilir.

İkizler kadını güçlü erkeklerle olmak ister. Alanı, işi her ne olursa olsun bir İkizler kadını güçlü bir erkekle beraber olduğunda beraberliği süresince ona sadık kalır ve sözünden çıkmaz.

Bir İkizler kadını yer geldiğinde romantik bir ilişkide olması gereken tüm detayları yerine getirebilir. Güzel yemekler hazırlayıp, seksi iç çamaşırları ile sizin işten dönüşünüzü bekleyebilir. Erkeklerin gönlünü fethetmek onun için hiçbir zaman çok zor olmaz.

Asla boş ve tekdüze bir kadın olmayacak İkizler kadınları gerçek aşkı arar ancak onu yaşamak gözünü korkutur. Eğer onun dikkatini çekebilecek kadar ilginç, güçlü bir erkekseniz size hep sadık kalacaktır.

Sosyal ilişkiler

İkizler kadınları hayat dolu ve neşeli kadınlardır. Canlı kişiliği sayesinde her ortamda dikkat çeker, zekice yapılmış esprileri ile çevresini eğlendirir.

İkizler kadınını bir sevgili değil de arkadaş olarak düşünmeyi becerebilirseniz onun ne kadar harika özelliklere sahip olduğunu anlarsınız. İlginç fikirlere ve yeni deneyimlere her daim hazır İkizler kadınları birçok hobinize zevkle eşlik edebilir.

Hırçın, küstah ve huysuz tarafları yok mu? Elbette var. Üstelik bunun yanında alaycı tarafı da öne çıkarsa bir İkizler kadınından daha tehlikelisi ve kalp kırıcısı olamaz. Zekâ yönünden de karşısındaki insana her zaman meydan okuyacak güçte olduğundan bir İkizler kadını ile tartışmak aklınıza gelecek son şey olmalı.

Ev ve aile hayatı

Merkür’ün etkisindeki bu burcun insanları, estetik düşkünü olduğundan evinde de aynı konforu ve şıklığı ister, hayatını da böyle yaşamaya gayret gösterir.

Evin içinde her zaman ayağında yer bezi, elinde kepçe ile dolaşmasa da İkizler kadınları genellikle eli çabuk ve maharetli olur.

İkizler kadınları lezzetli yemekler yapar, güzel sofralar kurar. Sofraya kendileri de aynı özeni göstermiş şekilde oturur.

İkizler burcu kadını evlendiğinde ve çocuk sahibi olduğunda da neşeli ve güler yüzlü bir anne olur. Çocukları hayatını yaşamasını engelleyemez. Zamanla çocukları da onun gibi bağımsız ve kendine güvenli bireyler olur.

Koşabileceği yerde yürümeyecek, konuşabileceği yerde susmayacak, gidebileceği her yere yolculuk yapacak bir İkizler kadınını kendinize eş olarak seçmeye karar verdiyseniz öncelikle hareketli ve sosyal bir yaşama hazır olmalısınız.

 

Bir İkizler kadını, onu herhangi bir nedenle tahakküm altına almaya çalışmadığınız sürece hayat boyu hiç sıkılmayacağınız bir yol arkadaşı olacaktır.