Astroloji > Tüm Burçlar > İkizler Burcu

İkizler burcu bebeklerin anne-babaları ile ilişkileri nasıldır?


Burçlar birtakım kişilik özellikleri üzerinde etkilidir. Her burcun belli başlı ayırt edici özellikleri vardır.  Bebeklerin burcu ve doğum tarihleri de hem kişilik yapılarında hem de anne-babaları ile kurdukları ilişkilerde etkin bir role sahiptir. Eğer bebeğiniz ikizler burcu ise hangi tarih aralığında doğduğuna bakarak kişilik özellikleriyle ilgili bilgi edinebilirsiniz.
 

İzleyerek öğrenin: İkizler burcu çocukları nasıl bir karaktere sahiptir?


21 Mayıs-31 Mayıs tarihleri arasında doğan bebekler:

İkizler burcunun ilk on gününde doğan bebekler, oldukça hareketli ve neşelidirler, ayrıca pratik bir zekaya sahiplerdir. Çabuk öğrenip çabuk algılarlar. Eğer bebeğiniz bu tarihler arasında doğduysa onun hızına yetişmekte zorlanabilirsiniz. Ama bu oldukça zeki ve kendini geliştirmeye istekli bebeğe destek olmalı ve kendini huzurlu hissetmesini sağlamalısınız.

01 Haziran-10 Haziran tarihleri arasında doğan bebekler:

Bu tarihler arasında doğan bebekler, zeki, sezgileri gelişmiş, çevresinde olup bitenlere karşı hassas ve duygusal özelliklere sahiptir. Eğer bebeğiniz bu tarihler arasında doğduysa onu başkalarının yanında eleştirmekten ve onun için önemli olan konuları başkalarının yanında konuşmaktan uzak durun.

11 Haziran-20 Haziran tarihleri arasında doğan bebekler:

İkizler burcunun son dönemi içerisinde doğan bebekler, inatçı, sevecen, kararlı ve yaratıcı özelliklere sahiptir. Hayatı boyunca kendini geliştirme yolunda emin adımlarla ilerleyecek olan bu bebeğe anlayışlı ve destekleyici bir tavırla yaklaşmanız gerektiğini unutmayın.
 

Videoyu İzleyin: Çocuğun doğduğu saat ile karakteri arasında nasıl bir ilişki var?