Astroloji > Tüm Burçlar

Hava grubu burçları için cinselliğin önemi nedir?


Akılcı ve meraklı karakterleriyle dikkat çeken hava grubu burçları duygusal birliktelikleri konusunda oldukça seçici davranırlar. Bu nedenle hem zeka düzeyi yüksek hem de duygusal yönden tatmin olabilecekleri bir ruh eşi arayışına girerler. 


Burç grupları arasında duygusallığa bakış açısı en düşük grup olan hava grubu burçları kimi zaman yüksek zekayı, doyumu yüksek bir cinsel ilişkiye tercih ederler.


İkizler: Ruh hallerinin değişkenliğiyle tanınan İkizler burcu, cinsellikte muhafazakardır. Temizliğe ve hijyene son derece önem verirler. Bunun yanında ilişkinin ruhsal anlamdaki saflığı da onlar için çok şey ifade eder. Karşılarındakini son derece önemserler. Karşılıklı doyuma ulaşma arzusundadırlar.


Terazi: Zariflikleriyle ünlü Terazi insanı cinsel yaşamında da zarafete önem verir. Şık ortamları severler. Romantik bir yemek, saten çarşaflar, çiçekler, mumlar, hoş kokular onların cinsel tutkularını açığa çıkaracaktır. Fonda çalacak enstrümantal bir müzik de etkili olabilir.


Kova: Merak ve araştırma duygusu yüksek olan Kovalar bu özellikleri nedeniyle çapkın olarak algılanırlar. Ancak bu durum tamamen onların araştırmacı kişilikleriyle alakalıdır. Dolaysız ama nezaketli bir tavırla partnerine yaklaşan Kova insanı özgür ve rahat bir cinsel yaşamı tercih eder. Ancak onların gönlünü fethetmek kolay değildir. Aşkın diri tutulmasına son derece önem verirler.

 

Astroloji dünyasıyla ilgili merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını UZMANTV Astroloji' de bulabilirsiniz.