Teknoloji > Cep Telefonları

En iyi Android oyunları hangileridir?


Android birbirinden ilginç ve eğlenceli binlerce oyuna sahip bir mobil platform. Hangi Android oyunlarını indirmeniz gerektiği konusunda aşağıdaki tavsiyeler size fikir verebilir. İşte en iyi Android oyunları:

İzleyerek öğrenin: Android telefonlarla neler yapılabilir?


Asphalt 7: Heat
Asphalt 7: Heat Android’deki en iyi oyun uygulamalarından biri. Bir otomobil yarışı simülasyonu olan oyunda uygulama ücretsiz. Uygulama içi satın alma opsiyonlarıyla yeni otomobiller alabilir, satın aldığınız otomobilleri geliştirebilirsiniz.

Modern Combat 4: Zero Hour
Yeni nesil konsol oyunlarının Android’e uyarlanmış hali olan Modern Combat 4: Zero Hour, gelişmiş grafikleri, hikayesi ve kolay kontrol edilebilir olması ile dört dörtlük bir oyun.

Subway Surfers
Subvay Surfer de bir tür yarış ve macera oyunu. Oyun boyunca ilerliyor, yoldaki ödülleri toplarken karşıdan gelen trenlerden kaçmaya çalışıyorsunuz.

Rayman Jungle Run
Rayman Jungle Run da keyifli bir Android oyunu. Super Mario’ya benzer bir yapısı olan oyunda ormanda ilerliyor, sizde zarar verecek şeylerden kaçarken ödüller topluyorsunuz.

Angry Birds Star Wars
Angry Birds Star Wars, sinirli kuşların Star Wars evrenine uyarlanmış hali. Rovio’nun Lucas Art’la ortak geliştiği oyunda klon domuzlarla mücadele ediyorsunuz. Bu oyunda da kuşların kendilerine özgü özellikleri var. Apple Store’da ücretli olan Angry Birds Star Wars Android’de ücretsiz.

Video ile öğrenmek için tıklayın: Android nasıl bir işletim sistemidir?


Temple Run ve Temple Run 2
Sizi takip eden canavardan ölümüne bir kaçış… Temple Run’da amaç bu ama kaçarken ormandaki engellere takılmamalı ve yoldan düşmemelisiniz. Önce IOS için çıkan çok tutulunca Android versiyonu ve ikicisi de çıkan Temple Run mutlaka telefonunuzda olmalı.

Fruit Ninja
Bu bir beceri oyunu. Elinizde bir samuray kılıcı var ve bu kılıçla size atılan çeşitli meyveleri hızlıca kesmeye çalışıyorsunuz.

iFighter ve iFighter 2
Eski nesil arcade oyunlara benzeyen iFighter’da amaç Pasifik üzerinde uçarak düşman donanmasını ve hava kuvvetlerini yok etmek. Android dünyasının en sevilen oyunlarından biri olan iFighter ücretsiz. iFighter 2 de platformdaki yerini aldı.