Astroloji > Tüm Burçlar > Boğa Burcu

Boğa burcu erkeğinin en belirgin özellikleri nelerdir?


Boğa burcu erkeğininin en büyük özelliği inatçılığıdır.

Boğa burcu erkekleri çalışkan ve hareketli yapıda insanlardır. Başladıkları bir işten kolay kolay kafalarını kaldırmaz, çabuk pes etmezler.

 

Rezzan Kiraz videosunu izleyin: Boğa burcu erkeğinin özellikleri nelerdir?

Boğalar, iş hayatında tıpkı aşk hayatlarında olduğu gibi mücadelecidir. Fikirlerini sonuna kadar savunur, haklarını alır ve sakin yaşantılarına devam ederler.

Boğa burcu titiz, sorumluluk sahibi ve güvenilir bir çalışandır ve bu yönünden dolayı pozisyonu ne olursa olsun varlığı önemlidir.

İlişkileri

Boğa burcu insanlarının sakin bir görünüşü vardır. İyi bir dinleyici olması sakin görünüşüne anlam katar.

Her ne kadar sabit burç olsa da Boğa burçları aşkta çelişkilerle doludur. Boğa erkeği kaçamak yapmak istediği kadının çılgın tarafı yanında, o kaçamak sırasında hanımefendiliğinden de asla ödün vermemesini bekler.

Kendisinden farklı ve ilginç olan zıt karakterli kadınlardan çok hoşlansa da ancak yine kendisi gibi geleneklerine düşkün, ne zaman nerede durması gerektiğini bilen bir kadınla olabilir.

Karşı cins tarafından oldukça beğenilen Boğa erkekleri ilişkilerinde sadık ve fedakârdır.

Boğa burcu ile evlilik

 

Kendisi dışında gelişen olaylara oldukça objektif yaklaşabilen Boğalar, iş sevdiklerine gelince ne yazık ki fazla korumacı olur ve onları kayırdıklarını göstermekten çekinmezler.

Boğa erkekleri öncelik olarak konfora, ardından lükse önem verir. Ev hayatına düşkün Boğa erkekleri, eşlerinden de aynı özeni bekler.

 

Astrolog videolarını izlemek için tıklayın: Boğa Burcu ve Aşk.


Bir Boğa burcuna giden yol kesinlikle boğazından geçer. Ona hazırlanan sofralar sadece özenli değil, aynı zamanda oldukça lezzetli olmalıdır.

Yeni tatlar konusunda çekimser olan Boğalara, farklı bir şeyler yedirmeye kalkarken iki kere düşünmek gerekir. Evet, bir Boğa erkeği sevdiği için çiğ tavuk bile yemeyi göze alır ancak bu özelliğinin çok da üzerine gitmemek gerekir.

Boğa erkekleri cinselliğe düşkündür ancak sevmedikleri bir kadınla birlikte olamazlar. Tutucu yönleri burada da ortaya çıkar. Belki de bu nedenle eşlerini aldatmaları bu denli zordur. Başka bir tene alışmak onlar için uzun zaman alacağından ilişkilerinde sadıklardır.

 

Videoları izlemek için tıklayın: Boğa Burcu Erkeği ve Evlilik