Astroloji > Tüm Burçlar > Boğa Burcu

Boğa burcu bebeklerin anne-babaları ile ilişkileri nasıldır?


Bebeğinizin doğum tarihi karakterinin belirgin özellikleri konusunda bilgi edinmenizi sağlar. Burçlar doğuştan gelen bazı kişilik özelliklerinde belirleyici rol oynadığı için bebeğinizin burcu onunla nasıl ilişki kuracağınız konusunda da size birtakım ipuçları verir.
 

İzleyerek öğrenin: Boğa burcu çocuklarının özellikleri nelerdir?


21 Nisan-30 Nisan tarihleri arasında doğan bebekler:

Bu tarihler arasında doğan bebeklerde, boğa burcunun en belirgin özelliklerinden inatçılık ve yemeğe düşkünlük hemen kendini gösterir. Özellikle sempatik tavırlarıyla dikkat çeken boğa burcu bebeği, çok fazla sevgi ve ilgi bekler. Henüz küçükken kendine hedefler belirlemeye başlar ve büyük bir kararlılıkla hedefine doğru ilerler. Sizin ise anne-baba olarak, ne yaparsanız yapın hedefine ulaşacak olan boğa burcu çocuğunuzu desteklemekten başka çareniz yoktur. Ancak onu hedef ve ilgileri konusunda desteklerken disiplinli davranmayı unutmayın.

01 Mayıs-10 Mayıs tarihleri arasında doğan bebekler:

Boğa burcunun ikinci on günlük döneminde doğan bebekler zeki, çalışkan, düzenli, yetenekli, girişken ve isteklerini doğru bir şekilde ifade edebilme özelliklerine sahiptir. Eğer bebeğiniz bu tarihler arasında doğduysa ona karşı sabırlı ve sevgi dolu olmak zorunda olduğunuzu unutmayın. Ailesine oldukça önem veren bu bebekler, evdeki değişikliklerden ve gerginlikten hiç hoşlanmazlar.

11 Mayıs-20 Mayıs tarihleri arasında doğan bebekler:

Bu tarihler arasında doğan bebekler, aşırı derecede inatçı, ilgi çekmeyi seven, istedikleri yapılmadığında öfkelenen ve kararlı bir yapıya sahiptir. Etrafındakileri yönlendirebilme özelliğine sahip bu bebekler, eğer karşısındaki bir şeyi ona zorla yaptırmaya çalışırsa inatlaşacak ve istenilen şeyi kesinlikle yapmayacaktır. Eğer bu tarihler arasında doğan bebeğinizle sağlıklı bir ilişki kurmak istiyorsanız baskıcı ve ısrarcı olmak yerine onu anladığınızı ve iletişim kurmak istediğinizi hissettirmelisiniz.
 

Videoyu İzleyin: Çocuğun doğduğu saat ile karakteri arasında nasıl bir ilişki var?