Astroloji > Tüm Burçlar > Başak Burcu

Başak burcu bebeklerin anne-babaları ile ilişkileri nasıldır?


Bebeğinizin doğum tarihi onunla nasıl ilişki kuracağınız yönünde size bazı ipuçları verir. Eğer bebeğiniz başak burcu ise hangi tarih aralığında doğduğuna bakarak kişilik özellikleriyle ilgili bilgi edinebilirsiniz.
 

İzleyerek öğrenin: Başak burcu çocuklarının özellikleri nelerdir?

24 Ağustos-3 Eylül tarihleri arasında doğan bebekler:

Bu tarihte doğanlar oldukça titiz, düzenli, zeki, kararlı ve yetenekli olacaklardır. Başak burcunun asil duruşu ilk dönem doğanlarda daha çok görülür. Saygılı ve mantıklı bir tutum sergiler. Eğer bebeğiniz bu tarihler arasında doğduysa onunla ilişkinizi dengede tutmaya çalışın. Bunun için en büyük aracınız onun size gösterdiği saygıya karşılık vermektir. Unutmayın, bu çocuk saygısızlığa tahammül edemeyecektir.

04 Eylül-13 Eylül tarihleri arasında doğan bebekler:

Bu dönemde doğanlar mantıklı oldukları kadar duygusal ve merhametli olma özelliklerini de taşırlar. Anlamaya ve anlaşılmaya duydukları ihtiyaç hiç bitmeyecektir. Bu nedenle onun duygularını ve kararlarını eleştirmeden anlamaya çalışın.

14 Eylül-23 Eylül tarihleri arasında doğan bebekler:

Başak burcunun bu son döneminde doğanlar yaratıcı ve sanatsal ruhları gelişmiş özelliklere sahiptir. Yardımsever, duygusal, girişken ve yetenekli olan bu çocuğu her an desteklemeniz gerektiğini unutmayın.
 

Videoyu İzleyin: Çocuğun doğduğu saat ile karakteri arasında nasıl bir ilişki var?