Astroloji > Tüm Burçlar > Balık Burcu

Balık burcu bebeklerin anne-babaları ile ilişkileri nasıldır?


Doğum tarihlerinin ve burçların davranış ve düşünce sistemini etkileyen birtakım özellikleri vardır. Bu özellikler, bebeklerin anne-babaları ile ilişkilerinde de önemli birer belirleyicidir. Eğer bebeğiniz balık burcu ise hangi tarih aralığında doğduğuna bakarak kişilik özellikleriyle ilgili bilgi edinebilirsiniz.Video ile öğrenmek için tıklayın: Balık burcu çocuklarının özellikleri nelerdir?


19 Şubat-29 Şubat tarihleri arasında doğan bebekler:

Bu tarihler arasında doğan bebeklerin hayal dünyaları çok geniştir. Yaratıcı, hassas, kırılgan ve naif özelliklerini taşırlar. Sakin ve sessiz yapılı bebekler olmalarına rağmen ruh hallerinin değişkenliği anne-babaları zaman zaman zor durumlarda bırakabilir. Eğer bebeğiniz bu tarihler arasında doğduysa sevginizi ve anlayışınızı kolayca istismar edebileceğini unutmayın. Beklenti ve isteklerine sınır koymaya çalışın.

01 Mart-10 Mart tarihleri arasında doğan bebekler:

Bu tarihler arasında doğan bebekler hayalci, yetenekli, hassas ve sakin bir yapıya sahiptir. Ailesiyle güçlü ilişki kurmaya, doğru karar vermek ve kişisel gelişimlerini tamamlamak için anne-babalarının desteğine ihtiyaç duyarlar.

11 Mart-20 Mart tarihleri arasında doğan bebekler:
 

Eğer bebeğiniz balık burcunun bu son döneminde dünyaya geldiyse öncelikle bilmeniz gereken, eğer ona karşı sınırları esnek tutarsanız, bir süre sonra isteklerinizi yaptırmakta ve söz dinletmekte oldukça zorluk yaşayacağınızdır. Kendisini ifade etmek konusunda oldukça yetenekli olan bu bebekler, sevgi ve ilgiye ihtiyaç duydukları kadar belli başlı kuralları olan anne-babalarıyla daha tutarlı bir ilişki yürüteceklerdir.
 

Videoyu İzleyin: Çocuğun doğduğu saat ile karakteri arasında nasıl bir ilişki var?