Astroloji > Tüm Burçlar > Aslan Burcu

Aslan burcundan olan kadınların özellikleri nelerdir?


Aslan kadının en önemli özelliği popülerliğidir. Bir Aslan burcu kadını çok uzaktan saçları, duruşu veya zarafeti ile kendini belli eder.

Aslan kadınları genelde gruplarının sosyal lideri olurlar. Etrafındakiler çoğu zaman onun isteklerine umutsuzca boyun eğerken bulurlar kendilerini. Bunda içtenliği ve güzel gülüşünün de payı vardır elbette.

Aslan kadınlarına doğa biraz iltimas geçmiş olabilir. Canlı, akıllı ve zarif Aslan kadınlarının otoritesinin elinden almak pek mümkün değildir.

 

Bir Aslan kadınının kendisinin ayaklarına kapanıp tapınacağını zanneden bir erkek hayatının en büyük yanılgısını yaşıyor demektir. Aslan kadınları sevmekten korkmaz ancak bu sevgi onu hiçbir zaman dizlerini büküp yalvartacak noktaya getirmez.

Aslan kadını ve aşk


Bir Aslan kadını eğer karşısındaki erkekle uzlaşıyor, ona saygı gösteriyor, onunla arkadaş olup, duygusal yönden kapılarını açık bırakıyorsa o erkek kendini şanslı sayabilir.

Bir Aslan kadınına yapacağınız son şey ona hayatınızda ikinci dereceden bir rol vermek olsun. Tatlı, nazik ve uysal yanlarının tam tersini görmek istemiyorsanız tabii.

Kimi zaman durgun bir göl kadar sakin görünebilen, serin Aslan kadınları kimi zaman altından kalkamayacağınız fırtınalar yaratabilir. Bu nedenle ona hayatınızda asla yedek oyunculuk vermeyin. O nasıl ki arkadaş çevresi ve ailesi için bir numara ise özel hayatındaki erkek için de ilk sırada olmak ister.

Hediyeleri sever

 

Bir Aslan kadınına kur yaparken ona hediye vermeyi unutmayın. Sizinle aynı oranda eli açık olan Aslan kadını, pahalı ve kusursuz bir zevk ile seçilmişse hediyenin ne olduğuyla çok fazla ilgilenmez.

Kendi inanışına göre aslan zayıf olmayacak Aslan kadınları yanında tıpkı kendisi gibi güçlü erkekleri ister. Bir Aslan kadını ile kusursuz bir ilişki yaşamak istiyorsanız onun sizi asla baskı altına almasına izin vermeyin. Aynı şekilde siz de kesinlikle ondan üstün tavırda olmaktan kaçının.