Astroloji > Tüm Burçlar > Aslan Burcu

Aslan burcu bebeklerin anne-babaları ile ilişkileri nasıldır?


Burçlar bazı kişilik özelliklerinde belirleyici role sahiptir. Eğer burçlarla ilgilenen biriyseniz, karşınızdakinin burcu size onun nasıl bir yapıya sahip olduğuyla ilgili fikir verebilir. Bebeklerin doğum tarihleri de onların karakter özellikleri, öğrenme biçimleri, anne-babaları ile kurdukları ilişkilerin yapısı hakkında önemli ipuçları içerir. Eğer bebeğiniz aslan burcu ise hangi tarih aralığında doğduğuna bakarak kişilik özellikleriyle ilgili bilgi edinebilirsiniz.

İzleyerek öğrenin: Aslan burcu çocukları nasıl bir karaktere sahip olur?


23 Temmuz-01 Ağustos tarihleri arasında doğan bebekler:

Bu tarihler arasında doğan bebekler cesur, sevecen, cömert ve liderlik özelliklerine sahiptir. Neşeli ve girişken tavırları nedeniyle büyüyünce oldukça başarılı olacak olan bu bebeğin en belirgin özelliklerinden biri de özellikle anne-babasını paylaşamamasıdır. Eğer bebeğiniz bu tarihler arasında doğduysa sevginin paylaşılabileceğini öğretmeniz gerekebilir. Bebeğinizin ileride bencil biri olmaması için özellikle sevginizi kardeşleri ile arasında eşit bir biçimde dağıtmalısınız.

02 Ağustos-12 Ağustos tarihleri arasında doğan bebekler:

Aslan burcunun ikinci on günlük  döneminde doğanların, yaratıcı yönleri oldukça gelişmiştir. Araştırmacı, idealist, kararlı, öfkeli gibi pek çok olumlu ve olumsuz özelliğe sahip olan bu bebeklerin en tahammül edemedikleri şey ise eleştirilmek olacaktır. Eğer onunla sağlıklı bir ilişki kurmak istiyorsanız, eleştiriden kaçının ve her zaman sevgi dolu davranarak isteklerinizi tatlılıkla kabul ettirmeye çalışın.

13 Ağustos-23 Ağustos tarihleri arasında doğan bebekler:

Bu tarihler arasında doğan bebekler, hareketli, inatçı, güçlü ve kararlı bir yapıya sahiptir. Anne-babaların bu tarihler arasında doğan bebeklerini yetiştirirken dikkatli olmaları gerekir. Çocuğunuzla arkadaş gibi olmaya çalışmanız sizi ileride zorlayabilir. Eğer arkadaşlık dengesini iyi ayarlamazsanız her zaman kontrolü elinde bulundurmak isteyen çocuğunuz sizden ebeveyn rolünü çalabilir.
 

İzleyerek öğrenin: Burçlar çocuklarda ve yetişkinlerde farklılık gösterir mi?