Sinema > Oyuncular

Angelina Jolie kimlerle birlikte oldu?


Angelina Jolie ilk evliliğini 28 Mart 1996'da Jonny Lee Miller ile yaptı. 3 Şubat 1999'da boşanmalarının ardından yaptığı açıklamada, Miller’ı her zaman seveceğini, sadece çok genç olduklarını söyledi.

Bu ayrılığın hemen ardından Pushing Tin filminde tanıştığı Billy Bob Thornton ile evlenen güzel oyuncu bu evliliğini de çok uzun sürdüremedi. 5 Mayıs 2000’de gerçekleşen evlilik 27 Mayıs 2003'te sona erdi.


"Biseksüelim" açıklaması

İki evlilikten sonra "Biseksüelim" açıklamasıyla gündeme gelen sanatçı, Foxfire filminde rol aldığı arkadaşı Jenny Shimuzu için "Eğer evli olmasaydım Jenny ile evlenirdim. Ona ilk gördüğüm andan beri aşığım" açıklamasını yaptı.

2005'in başlarında Angelina Jolie'nin adı yeni bir skandalla anıldı. Brad Pitt'in Jennifer Aniston’dan ayrılma nedeni olarak gösteriliyordu.

Mr. & Mrs. Smith filminde tanışan çift evlenmeden birlikte bir aile kurma kararı aldı.

Brangelina Ailesi

Angelina Jolie ve Brad Pitt’in giderek büyüyen, rengarenk bir ailesi var. Kendi kızları Shiloh, Kamboçya'dan evlat edindikleri Maddox, Vietnam'dan evlat edinilen Pax ve Etiyopya'dan evlat edinilen Zahara.

Brangelina ailesine son olarak Vivienne Marcheline Jolie-Pitt ve Knox Léon Jolie-Pitt ikizleri katıldı. Fransa'da bir hastanede ikizlerini dünyaya getiren Jolie'yi Brad Pitt bir an bile yanlız bırakmadı ve bebeklerin göbek bağlarını kendisi kesti.