Teknoloji > Cep Telefonları

Android telefonlar için en iyi fotoğraf uygulamaları hangileridir?


Android telefonlar için geliştirilmiş birçok fotoğraf uygulaması var. Hepsi birbirinden farklı işlevleri olan bu uygulamalardan en popülerleri ve en kullanışlılarını keşfedin:
 

Video ile öğrenmek için tıklayın: Android telefonlarla neler yapılabilir?
 

Instagram
Mobil cihazların en popüler uygulamalarından biri. Aynı zamanda bir sosyal ağ olan Instagram ile çektiğiniz fotoğraflara filtreler uygulayabilir ve ağdaki milyonlarca insanla hemen paylaşabilirsiniz. Diğer üyeleri de takip ederek fotoğrafçılığınızı geliştirebilirsiniz. Instagram ücretsiz.

Pixlr Express
Android dünyasının en beğenilen ücretsiz fotoğraf düzenleme uygulamalarından biri. Google Play Store’da 4.8 puanı olan Pixlr Express ile fotoğraflarınızdaki hataları düzeltebilir, renk ayarlarını düzenleyebilir ve buna benzer birçok hassas işlemi yapabilirisiniz.

Snapseed
İlk iOS için çıkan Snapseed daha sonra Google tarafından satın alındı. Sahip olduğu hazır efektleri ile fotoğraflarınızı daha güzel hale getirip, üzerinde çeşitli değişiklikler yapabilirsiniz. Snapseed ücretsiz.
 

Video ile öğrenmek için tıklayın: Android nasıl bir işletim sistemidir?
 

AfterFocus
After Focus 1,65 dolara satılıyor. Fotoğraf düzenlemeye profesyonel yaklaşan bu uygulama ile efektleri fotoğrafın geneline olduğu gibi sadece seçtiğiniz alanlara da uygulayabilirsiniz.

Vintage Kamera
Vintage kamera ile Android cep telefonunuz veya tabletinizle çektiğiniz fotoğraflara nostaljik bir hava verebilirsiniz.

hdR Camera+
Fotoğraf çekerken renk ve ışık ayarlarını ayarlayarak en iyi fotoğrafları çekebilirsiniz. Dilersiniz bununla HDR fotoğraflar da çekmeniz mümkün.