Astroloji > Tüm Burçlar > Akrep Burcu

Akrep burcu kadınının özellikleri nelerdir?


Akrep kadınları ateşli ve çekici kadınlardır. Aşık olduğunda aşkı için savaşmaktan çekinmez ancak onlar için birine sadık kalmak bir savaştan çok daha zorludur.


Videoyu izleyin: Akrep burcu kadınının aşk hayatı nasıldır?

Çalışmak onlar için eğlenmek gibidir. İkisini de uçlarda yaşarlar. Hedefi daima, her konuda derinleşmek, zirveye ulaşmaktır. Bir şey "ya olacaktır, ya olacaktır". Onlardaki başarılı olma isteği aşırı bir hırs şeklindedir.

 

Geçinilmesi zor varlıklar olan Akrep kadınlarını mutlu etmek de zordur. Kıskanç ve kinci yanları bir ilişkiyi çok kez sekteye uğratabilir, erkeği zor durumda bırakabilir. Bu nedenle birlikte olacakları insanın onlardan baskın karakter yapısına sahip olması ve ilişkiyi kontrol etmesi gerekir.


Videoyu izleyin: Akrep burcu kadını hangi mesleklerde başarılı olabilir?

Akrep kadını güçlü ve değerli bulduğu insanlara inanılmaz bir sadakat gösterir. Onun tahammül edemediği zayıflıktır. Yaşama olan aşkı bazen sizi boğabilir ancak gerçek bir fırtınada soğukkanlı, sakin ve çelik gibi iradesi ile dümeni rahatlıkla sizin lehinize çevirir.


Akrep kadını ve aşk

Akrep kadınlarının da tıpkı Akrep erkekleri gibi cinsellik merkezli bir yaşamları vardır. Seks gücü yüksektir. Akrepler genellikle çekici, esrarlı ve seksi olurlar.

 

Her ne kadar sadakat onun için aşılması zor bir sınav olsa da aldatılmaya asla tahammül edemez. Aldatıldığını hissederse bir ajan gibi araştırır, bulur ve intikam adına elinden geleni ardına koymaz.


Videoyu izleyin: Akrep burcu kadınının cinselliğe bakışı nasıldır?

Akrep kadınının sevdiği kişi ona ve hayatına sadık ise yuvasına bağlı, eşini ve çocuklarını düşünen, onların ihtiyaçları için kendinden veren bir kadın haline dönüşür.

 

Onun için en önemli şey güven ve saygıdır. Karşısındaki erkeğe güvenmez ve saygı duymazsa o ilişki onun nazarında bitmiş demektir.


Videoları izleyin: Akrep Burcu ve Aşk