Astroloji > Tüm Burçlar > Akrep Burcu

Akrep burcu erkeğinin özellikleri nelerdir?


Akrep erkeği hayata egolarına yenilmiş bir şekilde başlar. Kişiliğini istekleri yönetir. İsteklerini gerçekleştirmek için her türlü zorluğu aşabilir ancak tutkusunu kaybederse her şeyi yarı yolda bırakabilir.


Videoyu izleyin: Akrep burcunun anlaşabildiği burçlar hangileridir?

 

Tutkulu ve heyecanlıdır. Kıskançlığı tehlikeli boyutlara varabilir, tutkusunu kontrol etmekte zorlanabilir.

 

Akrep erkeği tıpkı kadında olduğu gibi flörtten hoşlanır. Yaşamın bir diğer gerçeği ölümün varlığını yadsımaz ve buna göre yaşar, günü iyi değerlendirir.


Videoyu izleyin: Akrep burcu erkeğinin aşk hayatı nasıldır?

 

Çevresindeki insanların düşüncelerine çok takılmayan Akrepler, kendi yasalarını çizer, çevrelerini buna göre yönetmekten hoşlanırlar.


İş hayatı

 

Olayların ve konuların kıyısında kalmaz, işin içindeki sırlara ulaşır ve durumu öyle analiz eder. Akrep erkekleri hangi konuya el atarsa atsın sonunda mutlaka başarılı olur. Çünkü başarılı olma isteği onda hırs halini almıştır.

 

Hırsı konusunda kontrollü olmazsa tehlikeli adımlar atabilir ve bir anda en dibe vurabilir. Zirvede kendi bayrağını görememek onu öfkeye boğar. Bu nedenle tekrar aynı sabır ve azimle çalışmaya başlamaktan çekinmez.


Videoyu izleyin: Akrep burcu erkekleri hangi mesleklerde başarılı olabilir?

 

Akrep erkeklerini memnun etmek zordur. Yönetmeyi, problemleri kökten çözmeyi ve yaratıcılığını kullanmayı seven Akrep burcu erkekleri kimi zaman öfkesini kontrol edemeyebilir. Sadakatten ve kalıcılıktan hoşlanan Akrepler, eğer işinde tatmin olabilirse uzun süre aynı yerde çalışabilir.

 

Kaybetmekten hoşlanmaz ancak kendini yenileme gücü yüksek olduğu için kötü bir tecrübeden sonra yeniden ayağa kalkar ve işinin başına geçer. Şüpheci yanı derinlik gerektiren işlerde başarılı olmasını sağlar. Zodyak’a göre finansal kaynakları temsil eden Akrep burcu, maddi kaynakları insan gücü ile birleştirip çoğaltmasını iyi bilir.


Videoları izleyin: Akrep Burcu ve Aşk