Astroloji > Tüm Burçlar > Akrep Burcu

Akrep burcu bebeklerin anne-babaları ile ilişkileri nasıldır?


Bebekler bazı kişilik özelliklerini doğuştan getirirler. Yetiştirilmeye bağlı olarak gelişen, değişen kişisel ve ruhsal yapının yanı sıra doğum tarihlerinin ve dolayısıyla burçların davranış ve düşünce sistemini etkileyen birtakım özellikleri vardır.

 

Bu özellikler, bebeklerin anne-babaları ile ilişkilerinde de önemli birer belirleyicidir. Eğer bebeğiniz akrep burcu ise hangi tarih aralığında doğduğuna bakarak kişilik özellikleriyle ilgili bilgi edinebilirsiniz.
 

İzleyerek öğrenin: Akrep burcu çocuğu nasıl bir karaktere sahiptir?

24 Ekim-2 Kasım tarihleri arasında doğan bebekler:

Bu tarihler arasında doğan bebekler, hırs ve tutku ile örülmüş güçlü bir karaktere sahiplerdir. Sezgileri oldukça gelişmiş olan bu bebeklerin, cesaret ve özgüven duyguları da kuvvetlidir. Eğer onunla sağlıklı bir ilişki kurmak istiyorsanız, onu kandırmaya ve bir şeyler saklamaya çalışmayın. Bu onun güven duygusuna zarar verip hırçınlaşmasına neden olacaktır.

3 Kasım-12 Kasım tarihleri arasında doğan bebekler:

Bebeğiniz eğer bu tarihler arasında doğduysa öncelikle büyük bir aşkla size bağlı olacağını bilmelisiniz. Aşırı duygusal ve merhametli olan bu bebek, sevginizi hissettirdiğiniz sürece pek bir şeyi sorun etmeyecektir. Her şeyi merak ederek ileride akademik olarak büyük başarılar elde edeceğinin sinyallerini daha şimdiden size hissettirecektir. Son derece sakin ve uyumlu yapısı nedeniyle onunla rahat bir ilişki kurabilirsiniz.

13 Kasım-22 Kasım tarihleri arasında doğan bebekler:

Akrep burcunun bu son günlerinde doğan bebeklerin en belirgin özelliklerinden biri çabuk sinirlenmelidir. Saldırgan tutumlarına karşın oldukça da neşelidirler. Girdiği her ortama kolayca uyum sağlayabilen bu bebekler zeki, yaratıcı ve biraz da yaramaz olabilirler. Eğer bu haşarı çocuğa söz geçirmek istiyorsanız, ona karşı sakin ve sevgi dolu bir tutum takının.
 

Videoyu İzleyin: Çocuğun doğduğu saat ile karakteri arasında nasıl bir ilişki var?